Transakcje finansowe Lei

 Usługi i Firmy / Opublikowano: 2 lata temu przez bartek / Odsłon: 315

Oferujemy zaawansowane usługi, które podnoszą efektywność działań podejmowanych w przedsiębiorstwach. Tworzymy system standardów i rozwiązań biznesowych, które usprawniają transakcje, pozytywnie wpływają na koordynację, a także pozwalają skutecznie wykorzystywać zasoby w łańcuchu dostaw.

Oferujemy fachowe doradztwo i weryfikację kodów kreskowych czy etykiet logistycznych, audyt traceability, transakcje finansowe w jednym standardzie (identyfikator LEI) czy wsparcie projektów wdrożeniowych. Z naszego wsparcia korzystają w głównej mierze firmy z takich branż jak handel/produkcja, ochrona zdrowia, wojsko, przemysł, TSL czy eCommerce. należymy do międzynarodowego projektu. Nasza fundacja w Polsce jako jedyna posiada uprawnienia do przyjmowania przedsiębiorstw z Polski i UE do Systemu GS1, a także do nadawania im uprawnień w zakresie wykorzystywania kodów kreskowych GS1.

Dane kontaktowe

E. Estkowskiego 6, PoznańWielkopolskie,61-755 Pokaż numer [email protected] https://www.gs1pl.org/uslugi-i-narzedzia/lei-transakcje-finansowe-w-jednym-standardzie

Kontakt